Англійська мова на допомогу медійній грамотності

опубліковано 9 бер. 2017 р., 03:00 Tatyana Yakushko   [ оновлено 9 бер. 2017 р., 04:12 ]
Масовий відкритий онлайн-курс «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (MООС) - безкоштовна програма, яка пропонується до Вашої уваги за підтримки Посольства США в Україні. Цей курс англійської мови допоможе учасникам навчання стати краще поінформованими щодо медіаграмотності і сучасних засобів масової інформації. Рівень курсу приблизно B1 за шкалою European Common Framework of Reference.

Участь у курсі може бути або 
  1. повністю онлайн, або 
  2. в Інтернеті та у групах з фасилітатором, які будуть збиратися один або двічі на тиждень у центрах «Вікно в Америку». 
Учасники, які пройшли навчання за будь-яким із цих варіантів, отримають Свідоцтво про проходження курсу, видане Університетом штату Пенсільванія або Сертифікат Coursera. Курс розпочнеться 3 квітня 2017 р. І продовжуватиметься приблизно 5 тижнів.

Для реєстрації власне на МООС «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (і самостійно, і в групі з фасилітатором), будь ласка, йдіть за таким посиланням: https://www.coursera.org/learn/media


Центри «Вікно  в Америку», в яких будуть працювати групи слухачів Масового 
відкритого онлайн-курсу «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» з фасилітаторами, розташовані в таких містах: Запоріжжя, Слов'янськ, Ужгород, Тернопіль, Вінниця, Харків, Івано-Франківськ, Старобільськ, Хмельницький, Миколаїв, Полтава, Дніпро, Житомир, Суми, Рівне, Черкаси, Луцьк, Одеса, Чернівці, Чернігів, Кропивницький, Львів, Херсон та Київ (Американська бібліотека). Щоби зареєструватися для курсу з фасилітатором у центрі «Вікно в Америку», будь ласка, зв’яжіться з найближчим до Вас центром. Адреси і контактну інформацію центрів «Вікно в Америку» Ви можете знайти тут:

https://ua.usembassy.gov/education-…/window-america-centers/. Кількість слухачів у групах з фасилітаторами буде обмежена і залежатиме від можливостей кожного центру «Вікно в Америку». Якщо Ви не можете брати участь у заняттях з фасилітатором, ми пропонуємо Вам пройти онлайн-курс самостійно.

https://www.facebook.com/events/1866990826912324/

Comments