Курси он-лайн

«Цифрові комунікації в глобальному просторі»

опубліковано 9 бер. 2017 р., 03:58 Tatyana Yakushko

Курс «Цифрові комунікації в глобальному просторі» спрямований на поширення знань про інформаційні технології серед усіх нефахівців, які не мають базових навичок технічного спрямування, але прагнуть навчитись працювати в сучасному інформаційному середовищі.

Ви дізнаєтесь
  •  про основні операційні системи, 
  • довідаєтесь про види веб-ресурсів та специфіку їх створення й використання,
  •  опануєте хмарні технології, 
  • інструментарій роботи із соціальними мережами та
  •  цифровий етикет.

Викладачі курсу розкажуть, як правильно захистити себе від кіберзагроз і чому саме інформаційні технології керують сучасним світом!

Посилання на курс: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+ITArts101+2017_T1/about.

Онлайн-курс «Цифрові комунікації в глобальному просторі» створено в межах грантової програми «Нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Приємного навчання!

Англійська мова на допомогу медійній грамотності

опубліковано 9 бер. 2017 р., 03:00 Tatyana Yakushko   [ оновлено 9 бер. 2017 р., 04:12 ]

Масовий відкритий онлайн-курс «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (MООС) - безкоштовна програма, яка пропонується до Вашої уваги за підтримки Посольства США в Україні. Цей курс англійської мови допоможе учасникам навчання стати краще поінформованими щодо медіаграмотності і сучасних засобів масової інформації. Рівень курсу приблизно B1 за шкалою European Common Framework of Reference.

Участь у курсі може бути або 
  1. повністю онлайн, або 
  2. в Інтернеті та у групах з фасилітатором, які будуть збиратися один або двічі на тиждень у центрах «Вікно в Америку». 
Учасники, які пройшли навчання за будь-яким із цих варіантів, отримають Свідоцтво про проходження курсу, видане Університетом штату Пенсільванія або Сертифікат Coursera. Курс розпочнеться 3 квітня 2017 р. І продовжуватиметься приблизно 5 тижнів.

Для реєстрації власне на МООС «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» (і самостійно, і в групі з фасилітатором), будь ласка, йдіть за таким посиланням: https://www.coursera.org/learn/media


Центри «Вікно  в Америку», в яких будуть працювати групи слухачів Масового 
відкритого онлайн-курсу «Англійська мова на допомогу медіаграмотності» з фасилітаторами, розташовані в таких містах: Запоріжжя, Слов'янськ, Ужгород, Тернопіль, Вінниця, Харків, Івано-Франківськ, Старобільськ, Хмельницький, Миколаїв, Полтава, Дніпро, Житомир, Суми, Рівне, Черкаси, Луцьк, Одеса, Чернівці, Чернігів, Кропивницький, Львів, Херсон та Київ (Американська бібліотека). Щоби зареєструватися для курсу з фасилітатором у центрі «Вікно в Америку», будь ласка, зв’яжіться з найближчим до Вас центром. Адреси і контактну інформацію центрів «Вікно в Америку» Ви можете знайти тут:

https://ua.usembassy.gov/education-…/window-america-centers/. Кількість слухачів у групах з фасилітаторами буде обмежена і залежатиме від можливостей кожного центру «Вікно в Америку». Якщо Ви не можете брати участь у заняттях з фасилітатором, ми пропонуємо Вам пройти онлайн-курс самостійно.

https://www.facebook.com/events/1866990826912324/

1-2 of 2