Проблемне навчання методистів обласних бібліотек України для юнацтва, молоді 21-25 травня 2018 р.

опубліковано 14 трав. 2018 р., 09:08 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 15 трав. 2018 р., 01:15 ]
21-25 травня 2018 р. Державна бібліотека України для юнацтва  спільно з Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв проводитиме проблемне навчання методистів обласних бібліотек України для юнацтва, молоді «Інтелектуальна свобода та доступність інформації у демократичному суспільстві».

         У Програмі навчання розглядатимуться питання сутності концепції інтелектуальної свободи та ролі бібліотек у її реалізації; протидія цензурі в діяльності бібліотек; проблеми формування єдиного інформаційного електронного середовища; моделі фінансування бібліотек світу та досвід для України; фактори впливу на процеси трансформації публічних бібліотек України; нові бачення просторових рішень бібліотек.

            Програмою передбачено відвідування провідних бібліотек м. Києва, зокрема: Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого, Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки, Центральної бібліотеки   ім. Т. Г. Шевченка для дітей, Національної наукової медичної бібліотеки України та знайомство з досвідом їх роботи.

Початок роботи  21 травня в 11.00 год. в Державній бібліотеці України для юнацтва.

Оргкомітет