Тека методиста

Тека методиста : метод. поради. – Вип. 6. Бібліотеки для молоді: нові моделі в умовах євроінтеграції / [уклад. Н. Гуцул ; редкол.: Т. Сопова, С. Чачко, В. Кучерява, Н. Лінкевич] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – К., 2017. – 44 с.

Робоча тека методиста. Випуск 5 (2010)
Переглянути файл

Робоча тека методиста. Вип.4 (Київ, 2007)
Переглянути файл

Четвертий випуск “Робочої теки методиста” містить матеріал про електронні видання, структуру і методику побудови баз даних, класифікацію реклами. Методистам з метою проведення занять з бібліотекарями, які здійснюють профорієнтаційну роботу зі старшокласниками надається інформація про нові професії на ринку праці. Висвітлюється досвід роботи бібліотек Росії.

Рабоча тека методиста. Вип.3 (Київ, 2007)
Переглянути файл у pdf-форматі

Третій випуск “Робочої теки методиста” містить роз’яснення керівних та правових документів, методичні поради з проведення інтерактивних форм масової роботи, бібліотечної ре-клами, описи нових нестандартних методів навчання фахівців, зразки анкет для бібліотекарів-соціологів тощо.
Розраховано на методистів, бібліотекарів, викладачів.

"Робоча тека методиста": методичні поради (Київ, 2003)

Даний матеріал підготовлено на замовлення працівників обласних бібліотек для юнацтва. Він знайомить з основними нормативно-правовими, організаційними, методичними документами та джерелами, в яких їх опубліковано і які мають завжди знаходитися у полі зору методиста.