Головна‎ > ‎

Події


Вітаємо директорку Кіровоградської ОБЮ ім.Є.Маланюка Савенко Ларису Миколаївну з ювілеєм!

опубліковано 20 серп. 2021 р., 04:23 Людмила Гелбутовская

Ваш ювілей – щаслива дата, це важливіше навіть за день народження, бо частіше за все стає початком нового етапу в житті.

Сьогодні Ви достойна найкращих, найвеличніших слів, тому що ці роки прожили гідно з відкритою душею і чуйним жіночим серцем.

Ви досягли значних успіхів у підвищенні соціальної ролі молодіжних бібліотек України та довели, що здатні йти вперед і готові вирішувати всі поставлені перед Вами завдання, а бібліотека стала важливою і невід’ємною частиною життя.

Щиро бажаємо Вам сил та натхнення, успіхів та визнання, оптимізму та впевненості у всіх починаннях, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці в ім’я розквіту рідної землі!

За дорученням колективу,
з повагою та найкращими побажаннями
Директор Георгій Саприкін

Вітаємо директорку Миколаївської ОБЮ Наталію Вікторівну Ткаченко з ювілеєм!

опубліковано 10 серп. 2021 р., 04:01 Людмила Гелбутовская

Щиро з почуттям захоплення та поваги висловлює колектив Державної бібліотеки для юнацтва Вам найтепліші привітання та побажання!

За час спільної роботи ми пізнали Вас як компетентного, знаючого і вправного фахівця з бібліотечної справи. Завжди захоплювали Ваші організаторські здібності, лідерські якості та високий професіоналізм.

Вам притаманні принциповість та твердість характеру, вміння вислухати та порадити, турбота та чуйність, доброзичливість та щедрість.

Щиро зичимо Вам удачі в досягненні мети, здійснення творчих задумів і планів, нових плідних успіхів у щоденних справах і звершеннях на благо України.   

Благополуччя Вам, щастя, добра,  здоров’я та миру!

З повагою, Директор та колектив
Державної бібліотеки України для юнацтва

Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара - 45!

опубліковано 29 лип. 2021 р., 06:24 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 29 лип. 2021 р., 06:26 ]

Колектив Державної бібліотеки України для юнацтва щиро вітає вас з прекрасним ювілеєм. Фахівці вашої Бібліотеки завжди, успішно продовжували славні бібліотечні традиції, плідно працювали та вдосконалювали свою роботу, втілюючи нові ідеї, ретельно зберігаючи культуру та освіту в нашій державі.

За час діяльності ваш культурно-освітній центр став осередком творчості та мистецтва, інтелектуальної діяльності та розвитку.

Найщиріші вітання і побажання процвітання, значних досягнень у справах які започаткували, а запорукою нехай буде енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот!

Нехай професіоналізм, який давно став еталоном для вашого колективу, буде джерелом стабільності та благополуччя.

Прогресивних задумів та успішних звершень вам, колеги та друзі!За дорученням колективу
Директор Георгій Саприкін

Закарпатській обласній бібліотеці для юнацтва -45!

опубліковано 26 лип. 2021 р., 00:24 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 26 лип. 2021 р., 00:29 ]

 З 45-річчям шановні друзі та колеги!

Щиро вітає з ювілеєм Закарпатську обласну бібліотеку для юнацтва колектив Державної бібліотеки України для юнацтва.

Крокуючи дорогою звершень, досягнень та пошуків ви якнайкраще задовольняєте читацькі потреби у навчальній, соціальній і творчій сферах збереження і популяризації знань молоді та впливаєте на її духовний потенціал.

Колектив вашої Бібліотеки систематично вдосконалює обслуговування молоді та ретельно працює над підвищенням професіоналізму, формуванням та оновленням своїх документів.

Ми щиро радіємо вашим творчим успіхам і прагненням та бажаємо нових творчих задумів, успішних проєктів у розвитку бібліотечної справи в Україні.

Нехай ваша праця буде завжди наполегливою та успішною, цікавою та старанною, дивовижним і багатим буде ваше життя.

                                                                                                             За дорученням колективу                                                                                                                                                                                           Директор Георгій Саприкін

Одеській бібліотеці для юнацтва ім. В. В. Маяковського - 45!

опубліковано 14 лип. 2021 р., 02:32 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 14 лип. 2021 р., 02:35 ]

Колектив Одеської бібліотеки для юнацтва ім. В. В. Маяковського щиросердно вітаємо з прекрасним святом. Ви впевнено йшли вперед до ювілею, успішно вдосконалювали свою роботу та плідно працювали, втілювали нові ідеї та продовжували славні бібліотечні традиції, зберігаючи культуру та освіту в державі.

Ваш внесок великий та вагомий у розвиток вітчизняної бібліотечної справи, виховання молодого покоління українців, у підвищення соціальної ролі молодіжних бібліотек нашої держави.
Завдяки вашій наполегливій праці, фаховому підходу до бібліотечної справи, втіленню цікавих та корисних проєктів які спрямовані інтелектуальним запитам, ваш освітньо-молодіжний центр став осередком культурної діяльності, розвитку творчості та мистецтва.

Нехай ні один день не проходить без натхнення і цікавих ідей, нехай в колективі панує атмосфера дружби і розуміння, нехай не буде ніяких перешкод і перепон на шляху до слави, процвітання і перемог!

Натхнення та благополуччя вам, подальших успіхів у щоденних справах і будь-яких починаннях, сміливих планах та сподіваннях.

За дорученням колективу
Директор Георгій Саприкін

Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Р. Іваничука - 45!

опубліковано 30 черв. 2021 р., 18:00 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 14 лип. 2021 р., 02:27 користувачем Людмила Гелбутовская ]

Шановні колеги, друзі!

Щиросердно вітаємо енергійний, цілеспрямований, кваліфікований колектив Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Р. Іваничука із 45-річчям створення!

Фахівці Бібліотеки старанно та систематично працюють над підвищенням професіоналізму, задовольняють читацькі потреби молоді у навчальній, соціальній та творчій сферах.

Колектив упевнено та виважено прямує дорогою звершень, досягнень та пошуків, ретельно вдосконалює обслуговування молоді, якнайкраще впливає на її духовний потенціал.

Державна бібліотека України для юнацтва щиро радіє творчим успіхам і прагненням колективу.

Завжди будьте в розпалі успіху і процвітання, постійно прагніть до нових цілей і перспектив, упевнено пливіть хвилями культурної діяльності, крокуйте до нових творчих та успішних проєктів для розвитку бібліотечної справи нашої держави!

За дорученням колективу, з повагою та найкращими побажаннями Директор ДБУ для юнацтва Георгій Саприкін

Вітаємо Ольгу Леонідівну Матюхіну з 60-річним ювілеєм!

опубліковано 8 квіт. 2021 р., 01:54 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 8 квіт. 2021 р., 01:56 ]Вітаємо

Ольгу Леонідівну Матюхіну

Директора


з 60-річним ювілеєм!

      Наші найщиріші вітання та слова поваги, вдячності та любові Вам за вагомий внесок у бібліотечну справу нашої держави.
      На своєму професійному шляху Ви досягли значних успіхів. Вам притаманні професіоналізм та сучасність, принциповість та твердість характеру, повсякденна турбота про людей, чуйність і доброзичливість. Щедрість та доброта, вміння вислухати та порадити, це якості, які високо поціновують Ваші колеги та друзі.
Нехай ніколи не залишають Вас сміливі плани та сподівання, подальші успіхи у будь-яких починаннях та щоденних справах, міцне здоров’я, щастя, і благополуччя.

З повагою, Директор та колектив
Державної бібліотеки України для юнацтва

Вітаємо Вікторію Вікторівну Писанець з 55-річчям!

опубліковано 7 квіт. 2021 р., 01:21 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 7 квіт. 2021 р., 01:26 ]Вітаємо


Вікторію Вікторівну Писанець

з 55-річчям!

       Ви заслужили глибоку пошану колег та читачів даруючи знання, досвід та тепло душі. Ви, як керівник, по-справжньому віддані справі, відзначаєтеся високим професіоналізмом, наполегливістю, комунікативністю та сучасністю.

      Вам притаманні принциповість та твердість характеру, вміння вислухати та порадити, турбота, чуйність, доброзичливість, щедрість.

      Нехай Ваші лідерські якості, організаторські здібності, висока працездатність забезпечують процвітання бібліотеки та її колективу.

      Бажаємо сил та натхнення, оптимізму та впевненості, успіхів та визнання!

      Благополуччя, міцного здоров’я, та справжнього щастя Вам!З повагою, Директор та колектив

Державної бібліотеки України для юнацтва

Рівненській обласній бібліотеці для молоді 45 років!

опубліковано 24 бер. 2021 р., 07:02 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 24 бер. 2021 р., 07:05 ]

       Щиро вітаємо з 45-ю річницею з часу заснування колектив Рівненської обласної бібліотеки для молоді.                             
Дякуємо вам за значні здобутки в професійній діяльності, за продовження бібліотечних традицій, за незгасну енергію та невтомність у повсякденній роботі.                                        

Бажаємо читацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед
, бути живильним джерелом нових проєктів та ідей.              

Нехай тепло, яке ви даєте читачам, повертається до вас радістю спілкування, успіхами і новими перемогами!                         

 
Нових звершень та процвітання!


З повагою, директор та

колектив Державної бібліотеки

України для юнацтва

Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва 45 років!

опубліковано 5 січ. 2021 р., 05:25 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 5 січ. 2021 р., 05:27 ]


Щиросердно вітаємо колектив Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва з 45-ю річницею з часу заснування.

Фахівці бібліотеки якнайкраще продовжують славні бібліотечні традиції, вдосконалюють свою роботу та втілюють нові ідеї, задовольняючи читацькі потреби у соціальній, навчальній і творчій сферах, впливають на духовний потенціал молоді.

Ваш вагомий внесок у розвиток вітчизняної бібліотечної справи, виховання молодого покоління українців, у підвищення соціальної ролі молодіжних бібліотек нашої держави заслуговує теплих слів вдячності та поваги . Впевнено крокуйте до нових творчих звершень, сміливо втілюйте нові практики та успішні проєкти!

Нових звершень та процвітання вам!

 Директор та колектив Державної бібліотеки для юнацтва

1-10 of 23