Бібліотеки - учасники проекту у 2016р.

Приходь та пиши! ‎(Come Write In!)‎ 2016 р.

Відображається 23 елементів
Назва закладуАдресаРозклад роботиФормат участіУчасникам доступніДокладніше
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Назва закладуАдресаРозклад роботиФормат участіУчасникам доступніДокладніше
КЗ"Шосткинська міська ЦБС"   Ми плануємо проводити заходи для письменників. В центральній міській бібліотеці функціонує клуб "Магія читання", на базі якого проводяться різноманітні зустрічі з письменниками Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Станишівська сільська бібліотека    Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої.  
Бібліотека №9 для дітей ЦБС Шевченківського району 04119, Київ, вул. Білоруська, 34 пн.-сб. з 10:00-18:00  Ми плануємо проводити заходи для письменників. Ми зручно розташовані в 5 хв пішки від ст. м. Лук'янівська, маємо просторе, світле й тепле приміщення, зручні столи. Щоправда, ми регулярно проводимо масові заходи зі школярами (в першу половину дня) і це може трохи заважати письменникам-жайворам.  Є Wi-Fi., Можна користуватися власним комп'ютером., Дозволено приносити власні їжу та напої.  
Хмільницька районна бібліотека для дорослих 22000 м.Хмільник прсп. Свободи, 12 вт.-нд 9.00-18.00 У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека  85113 м. Костянтинівка Донецької області б/р Космонавтів, 11  У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Центральна міська бібліотека для дітей. Луцьк, пр-т. Президента Грушевського,1  Понеділок - П'ятниця 9.00 - 18.00 Неділя - 9.00- 17.00 Вихідний день - Субота Остання Середа місяця - санітарний день.  Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої.  
Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова м. Дніпро, вул. Комсомольська, 60 з понеділка по четвер - з 9.00 до 18.00 , субота - неділя - з 10.00 до 18.00 , без перерви. Вихідні: п'ятниця, дні державних свят. Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої.  
Долинська районна бібліотека для дорослих м. Долинська вул. Жовтнева,6 з 8.00 до 17.00 субота – з 9.00 до 17.00 Вихідний день - неділя У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Запорізька обласна бібліотека для юнацтва м. Запоріжжя, просп. Леніна, 210 пн.-пт.: 9:00-18:00, нед.: 10:00-18:00 У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. Літературна Штольня Запоріжжя - спільнота ВК 
Американська бібліотека імені Віктора Китастого при НаУКМА м . Київ, вул. Волоська 8/5, корпус 4 КМА , 1 поверх, кімната 116 (метро Контрактова площа) пн.-пт.- 10:00-19:00 (у дні кінопоказів - 12:00-20:00) У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. https://www.facebook.com/American.Library.Kyiv 
КЗ КОР Київська обласна бібліотека для юнацтва м.Київ, вул.Драгомирова, 8 Пн-Чт: 10 -18 Пт: 10 -17 Сб, Нд: вихідні. У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Усі зустрічі будемо попереднь погоджувати Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. Приходь та пиши! 
Бібліотека для дітей ім. Валі Котика м. Київ вулиця Межигірська, 25   Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої.  
Міська спеціалізована молодіжна бібліотека "Молода Гвардія" м. Київ, вул. Льва Толстого, 49 пн.-чт.: 10:00-19:00, сб.-нед.: 10:00-17:00 У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Державна бібліотека України для юнацтва м. Київ, просп. Голосіївський, 122 (ст. м. "Виставковий центр") пн.-пт.: 10.00-20.00, нд.: 10.00-20.00 Зустрічі у читальному залі щопонеділка (з 17:00 до 20:00) та щонеділі (12:00-17:30, час уточнюйте) У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. NaNoKyivLib - спільнота нанораймівців, що збираються у ДБУю 
КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського"  м.Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24 понеділок-п'ятниця: з 10.00 до 19.00 субота-неділя: з 10.00 до 18.00 У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92  Бібліотека відкрита для учасників NaNoWriMo.   
КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" РОР м. Рівне, вул. Київська,18.  У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Плануємо проводити різноманітні заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Слов'янська центральна міська публічна бібліотека м. Слов'янськ пл. Соборна, 2а 8.00 -18.00 без вихідних У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників.На базі бібліотеки працює літературне об'єднання місцевих творчих людей "Світанок".У бібліотеки є гарний досвід проведення презентацій книг. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої.  
Центральна міська бібліотека ім. Лесі Українки   м. Херсон, вул.Карла Маркса, 97 Понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00 Субота з 9.00 до 17.00 Неділя – вихідний У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Ми плануємо створити відкритий простір для письменників в бібліотеках-філіях міста Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої.  
Бібліотека-філія №9 Хмельницька міська ЦБС м. Хмельницький, вул. Гастелло, 16  Вівторок – субота: з 10.00 до 18.00 Неділя: з 9.00 до 17.00. У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Бібліотека Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139  У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером.  
Шкільна бібліотека Нова Прага  Ми плануємо проводити заходи для письменників. Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Можна придбати їжу та напої., Можна придбати канцтовари.  
РКЗ "Широківська районна бібліотека" смт. Широке, Широківського р-ну, Дніпропетровської обл., вул. Леніна, 113  У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Відображається 23 елементів
Comments