Приходь та пиши! (Come Write In!)

http://nanowrimo.org/come-write-in

Засновник проекту: National Novel Writing Month.

Ми запрошуємо бібліотеки України приєднатися до програми Come Write In! та популяризувати образ бібліотеки як громадського простору, який стимулює користувачів до творчості, надає підтримку місцевим письменникам, задовольняє потреби не лише читачів, а й власне авторів книг. Того простору, який гостинно запрошує – "Приходь та пиши!", себто, Come Write In!

Про проект

Програма Come Write In! пропонує бібліотекам, книжковим магазинам та культурним центрам стати рушіями творчих літературних процесів. На сьогодні понад 650 бібліотек з усього світу долучилися до цієї ініціативи. З метою сприяння впровадженню в українських бібліотеках програми Come Write In!

https://molod.ula.org.ua/Молодіжна секція УБА та Державна бібліотека України для юнацтва запрошують бібліотеки України приєднатися до програми Come Write In!  та отримати підтримку під час впровадження проекту. 


Бібліотеки, що долучаються до програми, отримують

  • методичну підтримку та консультації з питань впровадження програми з боку керівника проекту; 
  • методичний посібник, що розповідає про світовий досвід реалізації бібліотечної письменницької програми Come Write In! та пропонує схеми участі для українських бібліотек з різними можливостями та потребами; 
  • макети тематичних афіш та листівок, які можна адаптувати відповідно до потреб кожної бібліотеки; 
  • підтримку регіонального українського представника NaNoWriMo та міжнародного координатора програми Come Write In!; 
  • інформування української та світової спільноти щодо заходів програми Come Write In! та письменницького марафону NaNoWriMo, які відбуваються у вашій бібліотеці.

Приходь та пиши! ‎‎(Come Write In!)‎‎ 2016 р.

Щоб долучитися до проекту

  1. Заповніть форму проекту «Приходь та пиши!»: http://bit.ly/cwiua2016. Ваша бібліотека потрапить до української бази проекту, надалі Ви отримуватимете всі методичні матеріали та новини щодо ходу проекту.
  2. Далі слід заповнити міжнародну форму участі у програмі: http://bit.ly/cwi2016. Після її заповнення Ви потрапите у міжнародний список учасників проекту, розміщений на сайті організаторів, і будете отримувати від них організаційні листи. Форма є англомовною. Якщо ви потребуєте допомоги з її заповненням – звертайтеся до керівника проекту Світлани Семенової на адресу cwi@4uth.gov.ua.

Календар заходів

У календарі ви можете знайти події та віртуальні заходи, що відбуваються з нагоди NaNoWriMo-2016 в Україні та у світі.

Офіційний календар NaNoWriMo та календар українських подій


До проекту долучилися

До проекту вже долучилися бібліотеки з різних міст України. 
Вони відкривають свої двері для учасників NaNoWriMo.

Учасники проекту 2016 р.

Назва закладуАдресаРозклад роботиФормат участіУчасникам доступніДокладніше
Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92  Бібліотека відкрита для учасників NaNoWriMo.   
Запорізька обласна бібліотека для юнацтва м. Запоріжжя, просп. Леніна, 210 пн.-пт.: 9:00-18:00, нед.: 10:00-18:00 У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. Літературна Штольня Запоріжжя - спільнота ВК 
Державна бібліотека України для юнацтва м. Київ, просп. Голосіївський, 122 (ст. м. "Виставковий центр") пн.-пт.: 10.00-20.00, нд.: 10.00-20.00 Зустрічі у читальному залі щопонеділка (з 17:00 до 20:00) та щонеділі (12:00-17:30, час уточнюйте) У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. NaNoKyivLib - спільнота нанораймівців, що збираються у ДБУю 
Американська бібліотека імені Віктора Китастого при НаУКМА м . Київ, вул. Волоська 8/5, корпус 4 КМА , 1 поверх, кімната 116 (метро Контрактова площа) пн.-пт.- 10:00-19:00 (у дні кінопоказів - 12:00-20:00) У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. https://www.facebook.com/American.Library.Kyiv 
РКЗ "Широківська районна бібліотека" смт. Широке, Широківського р-ну, Дніпропетровської обл., вул. Леніна, 113  У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека  85113 м. Костянтинівка Донецької області б/р Космонавтів, 11  У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Бібліотека №9 для дітей ЦБС Шевченківського району 04119, Київ, вул. Білоруська, 34 пн.-сб. з 10:00-18:00  Ми плануємо проводити заходи для письменників. Ми зручно розташовані в 5 хв пішки від ст. м. Лук'янівська, маємо просторе, світле й тепле приміщення, зручні столи. Щоправда, ми регулярно проводимо масові заходи зі школярами (в першу половину дня) і це може трохи заважати письменникам-жайворам.  Є Wi-Fi., Можна користуватися власним комп'ютером., Дозволено приносити власні їжу та напої.  
Хмільницька районна бібліотека для дорослих 22000 м.Хмільник прсп. Свободи, 12 вт.-нд 9.00-18.00 У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Бібліотека для дітей ім. Валі Котика м. Київ вулиця Межигірська, 25   Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої.  
КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" РОР м. Рівне, вул. Київська,18.  У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Плануємо проводити різноманітні заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Відображається 10 елементів зі сторінки Бібліотеки - учасники проекту у 2016р. відсортованих за редагувати час. Переглянути далі »