Приходь та пиши! (Come Write In!)

http://nanowrimo.org/come-write-in

Засновник проекту: National Novel Writing Month.

Ми запрошуємо бібліотеки України приєднатися до програми Come Write In! та популяризувати образ бібліотеки як громадського простору, який стимулює користувачів до творчості, надає підтримку місцевим письменникам, задовольняє потреби не лише читачів, а й власне авторів книг. Того простору, який гостинно запрошує – "Приходь та пиши!", себто, Come Write In!

Про проект

Програма Come Write In! пропонує бібліотекам, книжковим магазинам та культурним центрам стати рушіями творчих літературних процесів. На сьогодні понад 1100 бібліотек з усього світу долучилися до цієї ініціативи. З метою сприяння впровадженню в українських бібліотеках програми Come Write In!

https://molod.ula.org.ua/Молодіжна секція УБА та Державна бібліотека України для юнацтва запрошують бібліотеки України приєднатися до програми Come Write In!  та отримати підтримку під час впровадження проекту. 


Бібліотеки, що долучаються до програми, отримують

  • методичну підтримку та консультації з питань впровадження програми з боку керівника проекту; 
  • методичний посібник, що розповідає про світовий досвід реалізації бібліотечної письменницької програми Come Write In! та пропонує схеми участі для українських бібліотек з різними можливостями та потребами; 
  • макети тематичних афіш та листівок, які можна адаптувати відповідно до потреб кожної бібліотеки; 
  • підтримку регіонального українського представника NaNoWriMo та міжнародного координатора програми Come Write In!; 
  • інформування української та світової спільноти щодо заходів програми Come Write In! та письменницького марафону NaNoWriMo, які відбуваються у вашій бібліотеці.

Приходь та пиши! ‎‎(Come Write In!)‎‎ 2016 р.

Щоб долучитися до проекту

  1. Заповніть форму проекту «Приходь та пиши!»: http://bit.ly/cwiua2016. Ваша бібліотека потрапить до української бази проекту, надалі Ви отримуватимете всі методичні матеріали та новини щодо ходу проекту.
  2. Далі слід заповнити міжнародну форму участі у програмі: http://bit.ly/cwi2016. Після її заповнення Ви потрапите у міжнародний список учасників проекту, розміщений на сайті організаторів, і будете отримувати від них організаційні листи. Форма є англомовною. Якщо ви потребуєте допомоги з її заповненням – звертайтеся до керівника проекту Світлани Семенової на адресу cwi@4uth.gov.ua.

Календар заходів

У календарі ви можете знайти події та віртуальні заходи, що відбуваються з нагоди NaNoWriMo-2016 в Україні та у світі.

Офіційний календар NaNoWriMo та календар українських подій


До проекту долучилися

До проекту вже долучилися бібліотеки з різних міст України. 
Вони відкривають свої двері для учасників NaNoWriMo.

Учасники проекту 2018 р.

Назва закладуАдресаРозклад роботиФормат участіУчасникам доступніДокладніше
КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" РОР м. Рівне, вул. Київська,18.  У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Плануємо проводити різноманітні заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
КЗ КОР Київська обласна бібліотека для юнацтва м.Київ, вул.Драгомирова, 8 Пн-Чт: 10 -18 Пт: 10 -17 Сб, Нд: вихідні. У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Усі зустрічі будемо попереднь погоджувати Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. Приходь та пиши! 
Міська спеціалізована молодіжна бібліотека "Молода Гвардія" м. Київ, вул. Льва Толстого, 49 пн.-чт.: 10:00-19:00, сб.-нед.: 10:00-17:00 У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського"  м.Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24 понеділок-п'ятниця: з 10.00 до 19.00 субота-неділя: з 10.00 до 18.00 У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування.  
Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92  Бібліотека відкрита для учасників NaNoWriMo.   
Американська бібліотека імені Віктора Китастого при НаУКМА м . Київ, вул. Волоська 8/5, корпус 4 КМА , 1 поверх, кімната 116 (метро Контрактова площа) пн.-пт.- 10:00-19:00 (у дні кінопоказів - 12:00-20:00) У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. https://www.facebook.com/American.Library.Kyiv 
Державна бібліотека України для юнацтва м. Київ, просп. Голосіївський, 122 (ст. м. "Виставковий центр") пн.-пт.: 10.00-20.00, нд.: 10.00-18.00 Зустрічі у залі періодики щочетверга (з 17:00 до 19:30) та щонеділі (15:00-17:30, час уточнюйте) У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час., Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. КиївРайМо - спільнота нанораймівців, що збираються у ДБУю 
Генічеська районна дитячо-юнацька бібліотека м.Генічеськ Пн-Сб з 8.00 до 17.00 У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування. Сторінка Бібліотеки у facebook 
Комунальний заклад "Централізована бібліотечна система" м. Горішні плавні, вул. Миру, 22 Щодня крім пятниці, з 8.00 до 19.00  Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування. Сторінка Бібліотеки у facebook 
Львівська обласна бібліотека для юнацтва пл. Ринок, 9. Львів 79008 неділя, понеділок, вівторок з 9 до 18, середа, четвер, п'ятниця з 9 до 20, субота вихідний день У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Ми плануємо проводити заходи для письменників. Маємо досвід з проведення таких заходів Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. Сторінка Бібліотеки у facebook 
КЗ "Обласна бібліотека для юнацтва ім. В.Симоненка" ЧОР вулиця Надпільна, 285, Черкаси, Черкаська, 18000 пн-пт 9.00-18.30; нд 10.00-18.00 У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Ми плануємо проводити заходи для письменників Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої.  
Бібліотека-філія №9 Хмельницької міської ЦБС 29000 м. Хмельницький, вул. Гастелло, 16 вівторок - неділя з 9 до 18. У нас буде простір, відкритий для письменників (учасників NaNoWriMo), куди вони зможуть приходити у будь-який час. Ми плануємо проводити заходи для письменників. Є Wi-Fi., Можна використовувати електричні розетки., Можна користуватися власним комп'ютером., Ми надаємо комп'ютери у користування., Дозволено приносити власні їжу та напої. Сторінка Бібліотеки у facebook 
Відображається 12 елементів зі сторінки Бібліотеки-учасники 2018 відсортованих за редагувати час. Переглянути далі »